Przejdź do treści

O nas …

Samo szycie …

Historia usługowego szycia w Dynowie rozpoczęła się w dniu 7 lipca 1951 roku. Tego dnia 17 szewców, 3 krawców i 3 działaczy społecznych, założyło spółdzielnie, która przyjęła nazwę Jana Kilińskiego, na cześć bohaterskiego szewca warszawskiej insurekcji.


Zdobyte przez dziesięciolecia działalności doświadczenie pracowników stało za decyzją o powołaniu nowej szwalni. We wrześniu 2018 r. powołano spółkę Gniazdo. Od początku działalności domeną naszej firmy jest produkcja odzieży na zlecenie Klientów zewnętrznych. Kompleksowo zaopatrujemy pracowników ochrony, policji, ochotniczej i państwowej straży pożarnej, służby celnej oraz wojska.


Zatrudniamy obecnie blisko 70 fachowców, którzy są w stanie uszyć każdy rodzaj odzieży z tkanin cięższych. Ich doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Wykorzystujemy do pracy nowoczesny park maszynowy wiodących w branży światowych producentów, takich jak JUKI, JACK. W jego skłąd wchodzą: stębnówki, owerloki, guzikarki, dziurkarki, klejarki taśmowe, podszywarki.


Nasze kompleksowe usługi obejmują krojenie, podklejanie, szycie, prasowanie, kontrolę jakości, pakowanie. Produkcja odbywa się na podstawie prototypów dostarczonych przez klienta lub wykonanych przez nas.